Noul www.iamntz.com

Fuse şi se duse

1 Dec

Constanţa BlogMeet.

A fost ok. Organizarea a fost… De fapt nu prea a fost :D Şi asta din cauza celor din Phoenix ce nu au binevoit să ne lase să aranjăm mesele în alt fel decât în linie. Aşadar discuţiile se purtau în grupuri de 5-6 oameni.

Unii se pare că au lăsat acasă cei şapte ani de acasă, deoarece au omis un mic amănunt: să salute! Au fost câţiva ce NU au salutat nici când au venit, nici când au plecat, simţindu-se, se pare, la o ieşire amicală cu prietenii. O fi timiditate? O fi altceva?

Am avut plăcerea să-i cunosc, pe Arhi, Bobby Voicu, Quinzelle (între noi fie vorba, seamană FOARTE mult cu Carrie din Sex and the city) Tiberiu, Skreach (pe care l-am pus să facă ceva mişcare), Miruna (care peste două luni ne părăseşte; pleacă în Canada), Roxana, Alex (tipu’ pare fioros. Nu e), Marius şi alţii ce se pare că i-am uitat. Asta e, data viitoare ar fi bine să ne şi prezentăm unii altora ;)

M-a îngrijorat o chestie foarte ciudată: deşi media de vârstă era destul de scăzută, toţi puştii fumau ÎN DRACI, iar hainele mele, şi mai nou camera mea, miros a fum de ţigară. Bleah…

A fost, aşa cum am mai zis, ok. Se putea şi mai bine, dar se putea şi mai rău. La următoarea întâlnire sper să vină măcar 30 (câţi au fost azi) dar să fim într-un local ceva mai liniştit şi aranjaţi astfel încât să se poată discuta într-un grup ceva mai mare de 5-6 :) .

Scris în categoria: Viaţa mea 5 Comentarii

5 Comentarii »

  1. Adevarat graiesti. :)

  2. A fost drăguţ! Mi-a făcut plăcere să vă cunosc pe aproape toţi. Îmi pare rău că nu am apucat să vorbesc cu toată lumea dar poate data viitoare voi reuşi.

    Mersi :”>

  3. Asta sper si vreau si eu pentru data urmatoare. Si dupa cum cred ca stii Marius mi-a pasat mie datoria de a organiza urmatorul blogmeet.

  4. [...] review (LittleBro) Sfaturi pentru bloggeri (Ionut) de pe la blog meet (tiberiu) Concluzii (Despina) Fuse şi se duse (Ionut) Constanta Blog Meet – Debrieef (Aromr’s blog) Blog Meet Live (linux geek) imho [...]

Lasă un comentariu

Nu completa urmatorul câmp!

Dacă tot mă înjuri, înjură-mă folosind un nume real Aşa cum eu îmi pot da numele şi datele de contact REALE, în acelaşi fel, din respect pentru restul cititorilor (dacă nu pentru mine), poţi folosi şi tu un nume adevărat. Numele mic este suficient (nu vreau să ştiu numele de familie, adresă, etc).
Este un semn de respect reciproc.
Mulţumesc.

Foloseşte o adresă de email REALĂ Nu vei primi spam şi nu vei fi contactat pe această adresă. Este utilă când te abonezi la comentarii

Scrie site-ul tău Dacă nu ai site (sau dacă pur şi simplu nu vrei să îl dezvălui) lasă gol.
Site-ul NU este o adresă de email.

Poţi folosi câteva taguri XHTML: <blockquote> <strong> <a> <em>

Pentru a posta secvenţe de cod, foloseşte
<pre lang="php/css/html/javascript"> CODUL TĂU <pre>

Do NOT fill this !

Ai citit ce a scris ?
Nu, mulţumesc